Ana Sayfa     Referanslar     İletişim  
  
 

 
İade ve İptal Şartları

PC GÜMRÜK KÜLLİYATI
ABONELİK SÖZLEŞME KOŞULLARI

Aşağıdaki hükümler, Pc Gümrük Külliyatı`nın satış ve dağıtımını yapan Arslan Yazılım ve Bilişim Ltd. Şti. (Firma) ve kullanıcı kişi (gerçek kişi) veya kuruluşu (tüzel kişi) (Abone) karşılıklı olarak bağlar.

- Abonelik ücretine tercih edilen kullanıcı sayısıyla sınırlıdır. İlk abonelik sonrası kullanıcı sayısında artışa gidilmesi halinde, tabloda belirtilen kullanıcı sayısına göre belirlenen ücret farkının ödenmesi durumunda karşılanır. Abonelik yenilemelerinde toplam kullanıcı sayısı (yıl içinde verilen ek şifreler dahil) dikkate alınır.

- Abonelik ücreti, firma adına açılan aşağıda belirtilen hesaplara EFT/Havale veya www.arslannet.com internet adresi üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılır. EFT/Havale yapılması halinde, dekontun bir örneği interaktif başvuru formuna eklenir.

- Abonelik süresi 1 (Bir) yıldır. Bu süre, ilk abonelik ücretinin yatırıldığı tarih ile başlar ve ertesi yılın aynı günü sona erer. Abonelik yenilemelerinde ilk abonelik tarihi esas alınır.

- Üyelik işlemleri interaktif ortamda tamamlandığında iş bu sözleşme karşılıklı olarak imzalanmış ve teslim alınmış sayılır. Üyelik ücretine ilişkin fatura ‘pdf’ formunda ve/veya e-fatura olarak formda belirtilen abonenin e-posta adresine gönderilir. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda Bursa mahkemeleri yetkilidir.

- Programın PC versiyonu güncellenmesi, abonelik süresi içerisinde mevzuat değişikliklerine paralel olarak en geç her hafta sonu yapılmakta olup, program açıldığında güncellemeler otomatik olarak yapılacaktır. Mobil cihazlar doğrudan internet ortamında kullanıldığı için ayrıca güncelleme yapılmasına gerek olmayıp, firma tarafından güncelleme periyotlarında internette yayımlanacaktır.

- Programın PC kurulumu telefon aracılığı ile kullanıcı sayısı kadar şifre verilerek gerçekleştirilir. Verilecek olan şifreler yalnızca kurulumun gerçekleştirildiği bilgisayarlar için verilecektir. Firma gerekli görmesi halinde aboneyi bilgilendirmek şartıyla şifre değiştirebilir, herhangi bir nedenle değiştirilmiş veya kullanılmayacak olan şifreleri bloke edebilir. Mobil cihazların akreditasyonu da aynı koşullarda gerçekleştirilir.

- PC Gümrük Külliyatı; Kanun, Yönetmelik, KHK, BKK, Tebliğ, Genelge ve Tasarruflu Yazıların madde ve ilgi bazında birbirine ilişkilendirilmiş, atıfta bulunulan yere köprü vasıtasıyla bağlantı kurulmuş olan CD kitap formatındadır. 5846 sayılı Kanunun 31 nci maddesi hükmü doğrultusunda resmi yayınlar kullanılmıştır. Amacı, mevzuatı bütünleştirmek ve tek elden kullanımını sağlamak olup, hiç bir şekil ve şartta idari makamlar ve/veya kazai merciler nezdinde kaynak/gerekçe/referans gösterilemez. Yalnızca bilgi ve yol gösterici mahiyettedir.

- Programın telif hakkı Karabük 2. Noterliğince 22.08.2002 tarih ve 6112 no.lu yevmiye ile adına tescil işlemi yapılan Osman ERDOĞAN`a aittir.

Satış, dağıtım ve pazarlanması ile ilgili hakları Arslan Yazılım ve Bilişim Ltd. Şti.ne;
İsim hakkı kullanılarak Danışmanlık hizmetleri verme hakları ise PC Gümrük Danışmanlık Dış Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir.
Abone olmayan kişilere verilmesi veya çoğaltılması yasaktır. Aksinin tespiti halinde Kaza-i merciler nezdinde gerekli yasal işlemler başlatılır.Ana Sayfa
 
Kullanıcı Dostu
Kolay kullanımlı arayüzü ve
pratik link yapısı.
Güçlü Altapı
%99.9 Uptime sunucularda,
kesintisiz ve hızlı yayın.
Destek Hattı
0850 241 16 85 destek
hattımız daima hizmette.
2002'den bugüne
Tüm İthalat ve İhracat Risk Kritikleri arama motoru.


 
Copyright © 2014 Arslan Yazılım Ltd. Şti.
Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
 
Gizlilik Politikası
Kurumsal Destek Yardım

 
Facebook

 
Twitter

 
Google

İletişim Bilgileri
Biyografi
Firmamız Hakkında
Hesap Numaralarımız
Referanslarımız
İlgili Linkler

Manuel Güncelleme
Üye Giriş Paneli
Güncel Duyurular
Online Abonelik
Makaleler

Kurulum Kılavuzu
PC Kullanım Filmleri
Mobil Kullanım Filmleri
MS Vista Ayarları
MS Office Ayarları